Konferencje i spotkania firmowe

Nieobce są nam również wszelkiego rodzaju spotkania firmowe – konferencje, wykwintne kolacje biznesowe czy wigilie pracownicze zyskają wyjątkowy klimat, jeśli będą przeprowadzone w otoczeniu marynarskich gadżetów i tradycyjnych potraw w naszej restauracji na Długiej w Gdańsku. Serdecznie zapraszamy!

Konferencje

Posiadamy sale dostosowane do organizacji konferencji, pokazów, szkoleń.

Spotkania firmowe

Z przyjemnością zorganizujemy firmowe wigilie, spotkania integracyjne czy kolacje biznesowe.

Indywidualnie przygotowane dania

Na każdy event możemy zaproponować nie tylko dania z naszego menu, ale także indywidualnie przygotowane potrawy, zgodnie z oczekiwaniami organizatora.

Imprezy okolicznościowe

Latający Holender jest idealnym miejscem na zorganizowanie imprezy okolicznościowej. Komunie, obiady weselne czy chrzciny to wydarzenia, które z powodzeniem mogą być zorganizowane w naszym lokalu

Komunie i chrzciny w Gdańsku

Z przyjemnością zorganizujemy imprezy takie jak chrzciny czy komunie. Nasza lokalizacja w centrum Gdańska pozwala na swobodny dojazd niemal z każdej okolicy. Przygotowujemy indywidualne menu, zgodne z życzeniami gości.

Obiady weselne

Na tę wyjątkową uroczystość serdecznie polecamy nasze niezwykłe wnętrza, nadające dodatkowego prestiżu każdemu wydarzeniu.

Inne spotkania rodzinne

Polecamy się także do organizacji urodzin, spotkań rocznicowych czy koncelacji.

Restauracja Latający Holender

Ul. Długi Targ 33/34
80-830 Gdańsk

+48 509 710 820
szefkuchni@hotelhollandhouse.pl

Godziny otwarcia:

09:00 – 22:30
[zapraszamy także na śniadania]

Social-Media

Copyright [2022] – Restauracja Latający Holender. Wykonanie i zarządzanie stroną www: Promostrada Consulting Sp. z o.o. – marketing dla restauracji i gastronomii